Rüyada beyaz pirinç görmek

Rüyada beyaz pirinç görmek aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına, sadece kendisini düşüneceğine, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına işarettir.

Rüyada beyaz pirinç gördüyseniz

  • Daha bir bağımsız yapıdasınız.
  • İş hayatınızda veya özel yaşamınızda planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var.

Rüyada beyaz pirinç lapası görülmesi çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz pirinç tanesi görüldüyse işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, hastalıklarının da şifasını bulacağına, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz pirinç kusmak huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz pirinç pilavı görmek onlarla birlikte hareket edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top