Rüya Tabirleri / kırışık rüyaları / Rüyada beyaz kırışık perde görmek

Rüyada beyaz kırışık perde görmek

Rüyada beyaz kırışık perde görmek problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kırışık perde gördüyseniz

  • İstediğiniz insana tam olarak sahip olmanız mümkündür.
  • Değişen tutumunuz bazı kişilerin sürpriz şekilde size karşı çıkmasına neden olabilir.

Rüyada beyaz kırışık gömlek görüldüğünde yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments