Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına işarettir.

Rüyada beyaz kedi gördüyseniz

  • Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir konu benzeri şeylerde şanslısınız.
  • Çevrenizdeki kişilerin ya da sizin sağlığınızla ilgili konulara da zaman ayırmanızı gerektirebilecek bir aydasınız.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kedi tırmalaması dargınların da yeniden bir araya geleceğine, gelirini ve rızkını kaybedeceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gözleri beyaz kedi görüldüğünde evlenme yolunda adım atacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirli beyaz kedi görüldüyse işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine delalettir.

Rüyada kocaman beyaz kedi görüldüyse çabalarının boşa çıkacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine yorulur.

Rüya yorumcularına göre rüyada beyaz kedi yakalamak iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, çok önemli noktalara geleceğine, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına delalettir.

Rüyada beyaz kedi kovalamak rüya sahibi kişi için aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çirkin sözler işitileceğine alamet eder.

Rüyada beyaz kediyle oynamak yaşama sevincine kavuşacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz kedi bakmak tüm düzenin alt üst olacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta beyaz kedi görmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, attığı her adımı düşüneceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evcil beyaz kedi görüldüğünde aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada beyaz kedi saldırması emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada elini beyaz kedi ısırması yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kedinin hastalandığını görülmesi büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kör beyaz kedi görüldüyse belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, verimli ve bereketli işler yapacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada beyaz kedi sevmek aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz kedi ölmesi başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine delalet eder.

Rüyada tombul beyaz kedi görmek hak yolunu tutacağına, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada beyaz kedi beslemek rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına, şeytanın aklına uyacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz kedi yakalamaya çalışmak iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine alamettir.

Rüyada zayıf beyaz kedi görüldüğünde maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, düşünceli ve dalgın olacağına işarettir.

Rüyada güzel beyaz kedi görüldüyse verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tuvalette beyaz kedi görülmesi kıskanılacak projelere imza atılacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına, kazancın yetmez olacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kedi doğurmak bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pembe beyaz kedi görmek rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada minik beyaz kedi görüldüyse aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine işarettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kediden kaçmak işlerinin çok açılacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, kişinin afiyette kalacağına inanılır.

Rüyada iki beyaz kedi görülmesi iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz kedi tutmak parasına da para ekleyeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, evindeki ve işindeki verimin azalacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine işarettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kedi ısırması hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, kötü ve zor günler yaşanacağına, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz kedi alınması hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kedinin uyuduğunu görülmesi maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz kediye sarılmak rüyayı gören kişi için evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz kedi emzirmek rüya sahibi kişi için çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, zorluklarının son bulacağına, üçüncü gözünün açılacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, onunla yeniden kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi beyaz kedi görüldüyse çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, sorunların sürekli artacağına, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hamile beyaz kedi görüldüyse bol kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada şişman beyaz kedi görmek kötü haberlerin alınacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, aile içinde de bereketin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu beyaz kedi görülmesi yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kucakta beyaz kedi görmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada beyaz kedi tekmelemek endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, kendi ailesi ile de arasının açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük beyaz kedi görüldüğünde maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz kediyle uyumak ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı beyaz kedi görmek büyük bir ortaklık yapılacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz kedi taşımak suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz kedi bulmak kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, maddi gücünün katlanacağına yorulur.

Rüyada gri beyaz kedi görüldüyse yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz kedinin uçtuğunu görülmesi işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kedi yaralanması rüya sahibi kişi için arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, şansın ve bahtın da açılacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz kedi miyavlaması hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi beyaz kedi görülmesi sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, zor günler geçireceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments