Rüya Tabirleri / banyo rüyaları / Rüyada beyaz banyo görmek

Rüyada beyaz banyo görmek

Rüyada beyaz banyo görmek sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, kazancının günden güne artacağına inanılır.

Rüyada beyaz banyo gördüyseniz

  • Problemleri çözerken yaratıcı düşünün.
  • Belli bir kişi, plan, amaç veya proje için büyük istek duymanız dikkatleri üzerinize toplayabilir.

Rüyada büyük beyaz banyo görüldüğünde sorunların tarihe karışacağına, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz banyo temizlemek rüya sahibi kişi için çevredeki insanlardan da destek alınacağına, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, çok daha fazla adım atacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına alamet eder.

Rüyada temiz beyaz banyo görüldüyse vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, yönetici makamına oturacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada geniş beyaz banyo görülmesi aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz banyoda yıkanmak kötü günler görüleceğine, amaçlarına nail olacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine delalet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments