Rüya Tabirleri / beton rüyaları / Rüyada beton zemin görmek

Rüyada beton zemin görmek

Rüyada beton zemin görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada beton zemin gördüyseniz

  • Tartışmamalı, pozitif olmalısınız.
  • Bir arkadaş toplantısında önemli kararlar alabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beton zemini yıkamak saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, geçmişi unutup geleceğine, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada beton zemine düşmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, gönlündeki gibi sevileceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz beton zemin görüldüğünde hayal edilen eve kavuşulacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, gönlündeki gibi sevileceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beton zeminde namaz kılmak kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments