Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada belden altını açık görmek

Rüyada belden altını açık görmek

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yemeğin altını açık unutmak resmi bir göreve getirileceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, tabiatı kötü olan kişiye yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin altını açık görmek gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, başarılarının tadına varacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada ocağın altını açık unutmak bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments