Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebek kadın görmek

Rüyada bebek kadın görmek

Rüyada bebek kadın görmek kendisine uğur getireceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına alamettir.

Rüyada bebek kadın gördüyseniz

  • Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.
  • Karşı cins ilişkilerinin dışında da insanlardan bencilce yaklaşımlar görebilir, artniyetli tavırlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kucağında bebek kadın görüldüğünde elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine inanılır.

Rüyada bebekli kadına yardım etmek rüyayı gören için hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına delalettir.

Rüyada elinde bebekli kadın görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments