Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada bataklıkta araba görmek

Rüyada bataklıkta araba görmek

Rüyada bataklıkta araba görmek birçok engelin aşılacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bataklıkta araba gördüyseniz

  • Mevcut ilişkilerinizdeki bir değişiklik daha parlak bir geleceğin kapılarını açıyor.
  • Diğerlerinin ne yaptığından bağımsız programlar yapmaya çalışmalı, diğerlerinin baskısına boyun eğmemelisiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bataklıkta araba sürmek sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, insanlar tarafından sevileceğine, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, yeni kısmetlere nail olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada bataklıktan araba çıkarmak zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, istediklerini elde edeceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sencan

Ruyada uc kişinin bataklık kanalına düştüğünü gordum