Rüyada başkasının saçında kına görmek

Rüyada başkasının saçında kına görmek aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına işaret eder.

Rüyada başkasının saçında kına gördüyseniz

  • Ev, emlak gibi konularla ilgileneceksiniz.
  • Size verilen nasihat veya bilgilere dikkat edin.

Rüyada başkasının saçına kına yakmak rüyayı gören kişi için türlü musibetlere uğrayacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, bir sebeple çok zorlanacağına, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, kısa sürede başarısının artacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top