Rüya Tabirleri / kurban rüyaları / Rüyada başkasının kurbanını görmek

Rüyada başkasının kurbanını görmek

Rüyada başkasının kurbanını görmek ne yapacağını şaşıracağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına işaret eder.

Rüyada başkasının kurbanını gördüyseniz

  • Duygularınızı paylaşmanız, seçeneklerinizi fark etmenizi sağlayabilir.
  • Yararınıza olmayan düzenlemeler, anlaşmalar veya iş birlikleri içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada başkasının kurban etini görmek girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, mal veya dünyalığına gelecek zarara, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başkasının kurban kesmesi bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, çıkış yolları bulacağına inanılır.

Rüyada başkasının kurbanını dağıtmak artık daha dikkatli davranacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elanur

Rüyamda onca insan oturmuş kahve gibi bir yerde derileri yüzülmüş büsürü hayvan kesim yapıyorlardı hata hayvanların keleleri kesilmemişti burdan gitmek istiyorum dediğim zaman otur şimdi bize et verecekler dedi kırmız gördüm rüyanın içinde ama kan akmadı