Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada başkasının evinde soba görmek

Rüyada başkasının evinde soba görmek

Rüyada başkasının evinde soba görmek sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına delalet eder.

Rüyada başkasının evinde soba gördüyseniz

  • Bazı konularda ne yönde ilerleyeceğiniz karar vermekte zorlanabilirsiniz.
  • Belli tekliflerde bulunmadan önce gereken hazırlıkları yapmanız gerekiyor.

Rüyada başkasının evinde soba yakmak ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, yolunun hep açık olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hülya

Ruyada eski kayınvalidemin evinde iki ayrı soba görmek