Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada başkasının evinde altın görmek

Rüyada başkasının evinde altın görmek

Rüyada başkasının evinde altın görmek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, hayattan her istediğini alacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine alamettir.

Rüyada başkasının evinde altın gördüyseniz

  • İşarkadaşlarınızı, iş koşullarınızı, çalışma stilinizi ilgilendirenkonularda değişikliğe gidebilirsiniz.
  • Karşılaşabileceğiniz sorunların parayla ilgili olanları en kolay halledilecek olanlarıdır.

Rüyada başkasının evinde altın bulmak rüyayı gören kişi için elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, şansın yaver gideceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments