Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada başı dumanlı dağ görmek

Rüyada başı dumanlı dağ görmek

Rüyada başı dumanlı dağ görmek kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada başı dumanlı dağ gördüyseniz

  • Bazı aksiliklerle mücadele etmeniz, tartışmalara dahil olmanız veya karmaşadan kaçmanız gerekebilir.
  • Sizi korkutmak isteyen insanların dedikoduların maruz kalabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başından duman çıkması iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments