Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada bahçede taş görmek

Rüyada bahçede taş görmek

Rüyada bahçede taş görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bahçede taş gördüyseniz

  • Ev, aile veya sağlığınızla ilgili yaşanan engellemeler veya aksilikler azalıyor.
  • Özel bir tartışma ortamında dışarıda kalabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bahçeye taş atmak sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına alamettir.

Rüyada bahçedeki taşları temizlemek rüya sahibi için kendisine yeni kısmetler sunacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine işaret eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada bahçede taş toplamak sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bahçeye taş döşemek kötü karakterli bir kadına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine, her şeyin ters gideceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments