Rüya Tabirleri / bahar rüyaları / Rüyada bahar görmek

Rüyada bahar görmek

Rüyada bahar görmek kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, yaşamdan istediklerini alacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına, zor durumlara düşüleceğine işaret eder.

Rüyada bahar gördüyseniz

  • Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, eğitim, hukuk veya medya konularında yenileyici etkiler veya yeni olanaklar kendini gösterebilir.
  • Sanatsal, estetik, finansal ya da romantik başlıklardaki konular ön plana çıkıyor.

Rüyada bahar ayı görüldüğünde huzura ve sıhhate kavuşacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bahar mevsimi görüldüyse zarar etme riskini en aza indireceğine, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamettir.

Rüyada kışın bahar görmek sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bahar havası görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bahar olduğunu görüldüğünde çok güzel günler geçireceğine, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada baharın geldiğini görülmesi büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına delalet eder.

Rüyada bahar yeşillik görmek yönetici makamına geleceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bahar şenliği görmek borcunun çok olacağına, büyük çaba sarfedeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, parasal sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni bahar görüldüğünde karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahar yağmuru görmek bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments