Rüya Tabirleri / bacak rüyaları / Rüyada bacaksız kadın görmek

Rüyada bacaksız kadın görmek

Rüyada bacaksız kadın görmek onların önüne geçeceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada bacaksız kadın gördüyseniz

  • Gene yapmanız olan kısa yolculuklar da sizin için yararlı olacaklardır.
  • Hemen hemen her şeyi başarabilir konumdasınız.

Rüyada üç bacaklı kadın görülmesi dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ince bacaklı kadın görüldüğünde aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalın bacaklı kadın görmek en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun bacaklı kadın görüldüyse iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, hasret ve özlem gidereceğine, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, kazancının ve zenginliğinin artacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kolsuz bacaksız kadın görüldüğünde eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, kısa süre içinde işten çıkılacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine yorumlanır.

Rüyada tek bacaklı kadın görmek şansın ve kısmetin açılacağına, şifa ve ilaç bulacağına, yeni bir ilişki yaşanacağına, parasız günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih

Rüyamda kadın coğrafya oğretmenim tek bacağı yok ve yol kenarında kayanın üstünde oturuyor sonra ben gidip onu sırtıma alıp götürüyorum sonra sırtımdan kucağıma alıp götürüyorum