Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada babanın katilini görmek

Rüyada babanın katilini görmek

Rüyada babanın katilini görmek kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, güven kaybı yaşanacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, yokluk içine düşeceğine, huzurlu günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada babanın katilini gördüyseniz

  • Aşk hayatınıza zaman ayırmanız gerekiyor.
  • İş hayatınızı ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda bir atılımda bulunmadan önce, sizi nelerin tetiklediği üzerinde düşünmelisiniz.

Rüyada baba katili olmak rüyayı gören için sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments