Rüya Tabirleri / babaanne rüyaları / Rüyada babaanneye su vermek

Rüyada babaanneye su vermek

Rüyada babaanneye su vermek geçim sıkıntısı çekeceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada babaanneye su vermek gördüyseniz

  • Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işleriniz sorunlu olabilir.
  • Bazı konularda bilgi sahibi olabilmek için amansız bir ihtiyaç içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada babaannenin su istemesi rüyayı gören kişi için herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments