Rüya Tabirleri / azık rüyaları / Rüyada azık görmek

Rüyada azık görmek

Rüyada azık görmek hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, güzel günlere kavuşacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına delalet etmektedir.

Rüyada azık gördüyseniz

  • Bazı inatçı kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinize dair inancınız varsa, bir kez daha düşünmenizde fayda var.
  • Daha fazla sosyalleşebilir, iletişim ağınızı genişletebilir veya geleceğinizi ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada azık alındığında işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına, gülmeye hasret kalacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada azık yemek rüya sahibi kişi için kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, tersliklerin yoluna gireceğine, evine haciz geleceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına delalettir.

Rüyada azık hazırlamak durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, yeni yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments