Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada az miktarda kar görmek

Rüyada az miktarda kar görmek

Rüyada az miktarda kar görmek ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına yorumlanır.

Rüyada az miktarda kar gördüyseniz

  • İş aktiviteniz söz konusu kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir.
  • Aksi taktirde müsamahakar tutumlarınızın zararlarını görebilirsiniz.

Rüyada az miktarda kan görüldüğünde evi kendisinin çekip çevireceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, o işten ekmek yiyeceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına işaret eder.

Rüyada az miktarda altın görülmesi çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments