Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada ayakta altın görmek

Rüyada ayakta altın görmek

Rüyada ayakta altın görmek dileklerinin yerine geleceğine, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine işarettir.

Rüyada ayakta altın gördüyseniz

  • Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.
  • Diğerlerinin size yardım etmesine izin vermelisiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada ayağın altın kesilmesi tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine rivayet eder.

Rüyada kuşun ayağında altın görmek attığı her adımı düşüneceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments