Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayak üstünde yara görmek

Rüyada ayak üstünde yara görmek

Rüyada ayak üstünde yara görmek sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, işlerin bir anda azalacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada ayak üstünde yara gördüyseniz

  • Başkalarının sorumluluklarını üstlenmeniz veya görevlerini yüklenmeniz için ortada hiçbir sebep görünmüyor.
  • Farklılıklar sizi korkutmasın, farklı düşünen kişiler olmazsa ilerleme sağlanması imkansızdır.

Rüyada ayak üstünde göz görüldüyse her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada iki ayak üstüne düşmek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, büyük adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak üstü düşmek aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ayak üstünden araba geçmesi iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada ayağının üstünün kanaması amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ayak üstünde kıl görmek alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına yorulur.

Rüyada ayağının üstünde karınca görüldüyse böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakta üstüne işediğini görmek adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına işarettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada farenin ayağının üstünden geçmesi hayatındaki fırtınaların durulacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments