Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayak lastiği görmek

Rüyada ayak lastiği görmek

Rüyada ayak lastiği görmek işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayak lastiği gördüyseniz

  • Zerafetiniz ilgi alanlarınızı paylaşan kişiler tarafından takdir edilebilir.
  • Keyif kaçırtıcı ilişkilerden kaçının.

Rüyada ayakta lastik ayakkabı görülmesi başarı ve zenginlik getireceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada ayak lastiğini kaybetmek hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine yorulur.

Rüyada ayağına lastik giymek rüyayı gören için önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, bir yere taşınmaya, işlerinin günden güne daha da bozulacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments