Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayağındaki boku temizlemek

Rüyada ayağındaki boku temizlemek

Rüyada ayağındaki boku temizlemek çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına tabir olunur.

Rüyada ayağındaki boku temizlemek gördüyseniz

  • Verdiğiniz kararları veya yaptığınız bir seçimi sorgulayabilirsiniz.
  • Mesleki alandaki başarılarınızı devam ettirebilirsiniz.

Rüyada yalın ayak boka basmak rüyayı gören için maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ayağı boka bulaşmak heveslerinin de azalacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ayağı boka basmak hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, hak yoluna döneceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kişinin iyi hale geleceğine delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ayağın boka girmesi hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, şansın ve kısmetin de açık olacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments