Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayağında çiçek görmek

Rüyada ayağında çiçek görmek

Rüyada ayağında çiçek görmek büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, hatalarını fark edeceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağında çiçek gördüyseniz

  • Yükselen duygusal konularla yüzleşmelisiniz.
  • Yeni şeyler öğrenmenize aracılık edecek seminer, kur v.b eğitimler almanız hayran kitlenizi arttırabilir.

Rüyada ayakta çiçek çıkması zor bir döneme girileceğine, zor durumlara düşeceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, hak ve din yolunu bırakacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments