Rüya Tabirleri / avokado rüyaları / Rüyada avokado görmek

Rüyada avokado görmek

Rüyada avokado görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, malına gelecek zarara, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada avokado gördüyseniz

  • Bazı durumlarda, değişiklik yapmak istirahat etmek kadar iyi olabilir.
  • İyilikler hayal kurmanıza sebep olurlerken kötülükler gözünüzün yılmasına neden olabilirler.

Rüyada avokado toplamak rüyayı gören için yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada avokado çekirdeği görülmesi yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada avokado yemek görüldüyse yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, daha büyük işler için bir örnek olacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada avokado koparmak maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, kişiye hep umut olacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada avokado yemek iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, sevindirici şeyler duymaya rivayet eder.

Rüyada büyük avokado görüldüyse ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, yakın akrabadan gelecek habere, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil avokado görüldüğünde elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada avokado suyu içmek sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, geçim derdinin biteceğine, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada avokado soymak rüyayı gören kişi için sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada avokado meyvesi görmek işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada avokado dilimlemek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, hayata karşı isteksizleşeceğine yorumlanır.

Rüyada avokado alındığında galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada avokado pişirmek ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, yeniden can bulacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada avokado ağacı görüldüyse o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, girilen yolda zarar edileceğine, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada avokado yediğini görülmesi yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, bunun şans olacağına, işlerin bir anda azalacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada olgun avokado görmek maneviyata daha çok önem verileceğine, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada dalında avokado görmek aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, kazancın az da olsa yitirileceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments