Rüya Tabirleri / kilit rüyaları / Rüyada asma kilit görmek

Rüyada asma kilit görmek

Rüyada asma kilit görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, ona şifa olmayacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada asma kilit gördüyseniz

  • İstemeden sarf ettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.
  • Bir kutlamanın özel hayatınız ya da iş yaşamınız açısından olumlu açılımları olabilir.

Rüyada küçük asma kilit görülmesi sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada paslı asma kilit görüldüyse büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapalı asma kilit görüldüyse iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük asma kilit görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine yorulur.

Rüyada anahtarlı asma kilit görüldüyse bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada açık asma kilit görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarı asma kilit görmek kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine yorumlanır.

Rüyada asma kilit açmak çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, bol kazanç elde edeceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada asma kilit kapatmak eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada asma kilit kırılması zahmetli bir işin altından kalkılacağına, iyiliklerden yüz çevirmeye, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, maddi imkânlarının artacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada asma kilit çalmak tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada asma kilit takmak rüya sahibi kişi için müreffeh bir yaşama sahip olacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, kötü ve zor günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada asma kilit kilitlemek rüyayı gören kişi için maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bozuk asma kilit görüldüğünde uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada zincirli asma kilit görüldüyse herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada asma kilit bulmak verdiği vaatleri yerine getireceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, manevi olarak çökmekle kalmayacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments