Rüyada asker yada polis görmek

Rüyada asker yada polis görmek eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, doğru işler yapacağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada asker yada polis gördüyseniz

  • Abartılı tekliflerde bulunabilir veya tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.
  • Yeterince kendinizi işinize vermemeniz nedeniyle patronunuz ya da amirinizle sürtüşmeye girebilirsiniz.

Rüyada asker yada polis olduğunu görüldüğünde bir sebeple çok zorlanacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına işarettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada asker yada polis olmak aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top