Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada asker terhisi görmek

Rüyada asker terhisi görmek

Rüyada asker terhisi görmek sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, işte de mutlu olunacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker terhisi gördüyseniz

  • Çok az bildiğiniz konulara gereğinden fazla zaman ya da para harcama riskiniz var.
  • Şimdilik elinizdeki şeylere odaklanmalısınız.

Rüyada askerden terhis olduğunu görüldüğünde hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, kısa süreli hastalık yaşamasına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada askerde terhis olmak onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments