Rüya Tabirleri / arpa rüyaları / Rüyada arpa tarlası görmek

Rüyada arpa tarlası görmek

Rüyada arpa tarlası görmek ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, geçim derdi çekeceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine yorulur.

Rüyada arpa tarlası gördüyseniz

  • Belli konularda fark yaratabilmek için elinizden geleni yapmalısınız.
  • İstediğiniz gibi ilerlemeyen işler veya geçici performans kaybı sizi yavaşlatmamalı, daha detaylı düşünüp, pratiği olan planlar yapmalısınız.

Rüyada arpa tarlasının yandığını görüldüğünde sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada arpa tarlası biçmek uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına işaret eder.

Rüyada biçilmiş arpa tarlası görülmesi hile ile mal elde etmeye, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine alamet eder.

Rüyada arpa tarlasında yürümek hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, bazen fakirlik görüleceğine yorumlanır.

Rüyada kuru arpa tarlası görüldüğünde en pahalı evlerde oturacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada yeşil arpa tarlası görmek neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, psikolojik olarak toparlanacağına yorulur.

Rüyada arpa tarlası toplamak işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada arpa tarlası sulamak bereket ve zenginlik sahibi olacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına inanılmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fehime

Rüyada bir arpa tarlası aldım ama daha Yeni ekilmiş ti ve yeşildir ben eşim ve amcamın oğlu biz bunu koyunlara alıyoruz ben diyorum göbre edelim eşim diyor gerekmez