Ana sayfa » Arkadaş rüyaları » Rüyada arkadaşını polis görmek

Rüyada arkadaşını polis görmek

Rüyada arkadaşını polis görmek işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, zamandan da kar edeceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşını polis gördüyseniz

  • Rekabet içeren veya mücadele gerektiren durumlar hayata, dış görünümünüze ya da geleceğe yaklaşımınızı değiştirebilir.
  • Biraz gayretle bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada arkadaşınla polis olmak sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşı polis olarak görülmesi işlerinde büyük başarılar kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski arkadaşını polis görüldüğünde çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkek arkadaşını polis olarak görüldüğünde yüzünün gülmeye başlayacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşını polisin aldığını görülmesi güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, savurgan bir hayat yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşlarla polisten kaçmak rüya sahibi için işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının polisle evlendiğini görüldüyse bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşının polis tutuklandığını görüldüğünde can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top