Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşın saçında bit görmek

Rüyada arkadaşın saçında bit görmek

Rüyada arkadaşın saçında bit görmek kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, helal lokmalar yiyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşın saçında bit gördüyseniz

  • Umut kesip, değişik bağlantılara girerseniz pişman olursunuz.
  • Politik olmaya çalışmanızda fayda var.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada arkadaşın saçından bit ayıklamak kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, her hayalini de gerçekleştireceğine, ön plana çıkacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments