Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşın parfüm sıkması

Rüyada arkadaşın parfüm sıkması

Rüyada arkadaşın parfüm sıkması yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, büyük kayıplara uğrayacağına, uzun bir ömre sahip olunacağına, kendisine olan güveninin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada arkadaşın parfüm sıkması gördüyseniz

  • Gereğinden fazla iyimser ya da gereğinden fazla kötümser düşünüyor olabilirsiniz.
  • Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var.

Rüyada arkadaşına parfüm alındığında güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşından parfüm hediye alındığında bazı sorunların başgöstereceğine, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, ömrün uzun olmasına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments