Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşı hapiste görmek

Rüyada arkadaşı hapiste görmek

Rüyada arkadaşı hapiste görmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşı hapiste gördüyseniz

  • Kısa zamanda sıkılarak o ortamı terketme arzuları duyabilirsiniz.
  • Elinizden geldiğince aktif olmanızda fayda var.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada arkadaşını hapisten kurtarmak evlat sahibi olacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, bir sebeple başka yollar aranacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşının hapiste olduğunu görüldüyse uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada iş arkadaşının hapse girdiğini görülmesi komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, günü birlik kazanç elde edeceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, aynı zamanda da korunup kollanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşın hapse girdiğini görüldüğünde kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına delalettir.

Rüyada arkadaşını hapisten çıkmış görüldüğünde eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, gururlu bir hayat süreceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının hapse girdiğini duymak hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski arkadaşını hapiste görmek hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, mallarının da hayırlı olacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının hapisten kaçtığını görülmesi çok büyük özgüven kazanacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, ondan kazanç elde edeceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada arkadaşlarla hapse girmek aile bireylerinin arasının açılacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşın hapisten çıkması daima secde ve şükür edeceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının hapse düştüğünü görmek ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments