Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anneye iğne yapıldığını görmek

Rüyada anneye iğne yapıldığını görmek

Rüyada anneye iğne yapıldığını görmek yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına rivayet eder.

Rüyada anneye iğne yapıldığını gördüyseniz

  • Zamanız boşa harcamak yanlışlara neden olabilir.
  • İsteklerinizle olan biten şeyler birbirinden farklı olabilir.

Rüyada ölmüş anneye iğne yapıldığında çaresiz durumlara düşeceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine yorumlanır.

Rüyada anneye iğne yapmak kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, kimden akıl soracağına, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments