Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada annenin yalan söylediğini görmek

Rüyada annenin yalan söylediğini görmek

Rüyada annenin yalan söylediğini görmek keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına alamettir.

Rüyada annenin yalan söylediğini gördüyseniz

  • Aşk hayatınızla ilgili bir ya da birkaç mutluluk yaşayabilirsiniz.
  • Yeni bilgiler edinmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada anneye yalan söylemek girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments