Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada annenin çukura düştüğünü görmek

Rüyada annenin çukura düştüğünü görmek

Rüyada annenin çukura düştüğünü görmek sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada annenin çukura düştüğünü gördüyseniz

  • Alışılmadık kaynaklardan gelir elde edebilir veya karlı alışverişler yapabilirsiniz.
  • Eğer, önlem almazsanız sorunlarınız büyüyebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada annenin çukura düşmesi elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, canının sağ olacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments