Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada annemin yelek ördüğünü görmek

Rüyada annemin yelek ördüğünü görmek

Rüyada annemin yelek ördüğünü görmek rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada annemin yelek ördüğünü gördüyseniz

  • Yapmak istediğiniz alışılmadık değişikliklere müdahale etmek isteyen kişiler olabilir.
  • Yalnız bunu fazla ciddiye alarak, ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz.

Rüyada annenin yelek örmesi rüyayı gören kişi için rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına inanılır.

Rüyada annenin yeleğini giymek atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, çok zor dönemlerden geçeceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments