Rüya Tabirleri / ana rüyaları / Rüyada ana kucağı görmek

Rüyada ana kucağı görmek

Rüyada ana kucağı görmek stres ve sinirden uzak durulacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına delalettir.

Rüyada ana kucağı gördüyseniz

  • Yakın çevrenizdeki kişilerin sizi engellemesine izin vermemelisiniz.
  • Çabalarınızın takdir edildiğini göreceksinizdir.

Rüyada kırmızı ana kucağı görülmesi rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir.

Rüyada ana kucağı almak yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi ana kucağı görmek umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebek ana kucağı görüldüğünde düşüncelerini net olarak açamayacağına, kazançlı bir işe girileceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine tabir olunur.

Rüyada boş ana kucağı görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine işarettir.

Rüyada yeşil ana kucağı görüldüyse rakiplerine büyük fark atacağına, sorunlarının da çözüleceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ana kucağında bebek görüldüğünde iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, elinin bolluk göreceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments