Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın tas görmek

Rüyada altın tas görmek

Rüyada altın tas görmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, amacına nail olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın tas gördüyseniz

  • İş veya aşk temalı kısa seyahatler veya ziyaretler söz konusu olabilir.
  • Kısa yoldan ilerlemeye çalışırsanız sonuçları istendiği şekilde olmayabilir.

Rüyada altın tas bulmak rüyayı gören kişi için kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada altın tas almak edilen duaların karşılığını bulacağına, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada altın tastan su içmek alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments