Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın kol saat görmek

Rüyada altın kol saat görmek

Rüyada altın kol saat görmek bir süre sıkıntı çekeceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, cebinin para göreceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına tabir olunur.

Rüyada altın kol saat gördüyseniz

  • Yeni boyutlara doğru gidiyorsunuz.
  • Riskli ya da uygulanabilirliği olmayan şeyler denemeyi planlıyorsanız evrakları iyi incelemelisiniz.

Rüyada altın kol saati alındığında kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada altın kol saati takmak verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada altın kol saati kaybetmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, elindekileri de yitireceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına işaret eder.

Rüyada altın kol saati bulmak rüya sahibi için ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, böylece hayatından memnun olacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments