Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın fes görmek

Rüyada altın fes görmek

Rüyada altın fes görmek sorunlarının günden güne artacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına, maddi kolaylığa ulaşacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına delalet eder.

Rüyada altın fes gördüyseniz

  • Yetersiz bilgiler veya gereksiz tavisyeler veren kişiler olabilir.
  • Şiddetli bir geçimsizlik, büyük bir kavga ya da benzeri bir şey meydana gelebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada altın fes takmak çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments