Rüya Tabirleri / alçı rüyaları / Rüyada alçı görmek

Rüyada alçı görmek

Rüyada alçı görmek işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, evliyse çocuk sahibi olacağına, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına delalet eder.

Rüyada alçı gördüyseniz

  • Mutlaka paylaşmanız gerekiyorsa bir uzmandan yardım almanız daha doğru olabilir.
  • Fazla detaycı düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada alçı tozu görmek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin kolunu alçıda görüldüğünde çok başarılı olacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada alçı tavan görüldüğünde kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, rakiplerini geride bırakacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına delalettir.

Rüyada alçı taşı görmek zor bir durumda kalacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, maddi açıdan ferahlamaya delalet etmektedir.

Rüyada alçı çekmek rüya sahibi için ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, amacına nail olacağına, zaman bulmakta zorlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada alçılı el görüldüğünde rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına alamettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada alçı çıkarmak herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, onlara karşı zafer kazanacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada iki ayağının alçıda olduğunu görüldüyse yersiz yere suçlanacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine inanılır.

Rüyada alçı alınması çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kem gözlere geleceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, böylece kendine güveneceğine işaret eder.

Rüyada başkasının kolunun alçıda olduğunu görülmesi hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, hayırlı ve güzel olacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına delalet eder.

Rüyada alçıda bacak görülmesi etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada alçı karıştırmak çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada iki bacağının alçıda olduğunu görmek canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, insanların takdirini kazanacağına delalet eder.

Rüyada alçı ustası görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kendi işini açacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine delalet eder.

Rüyada toz alçı görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık birinin kolunu alçıda görüldüyse amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, isteklerinin yerine geleceğine, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alçı çıktığını görülmesi yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, elinin de bolluk göreceğine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, büyük adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada alçılı parmak görüldüyse ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada alçıya alındığını görülmesi yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, ters giden olayların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin birinin kolunu alçıda görmek yatırımların heba olacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada alçının kırılması onu kendisinden daha çok seveceğine, kendisine olan güveninin azalacağına, şanslı günlerin kapıda olduğuna yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada alçıya alınmak zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine delalettir.

Rüyada beyaz alçı görmek rahatsızlıkların tedavi edileceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, rızkın da ömür boyu süreceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada alçılı duvar görüldüyse bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine inanılır.

Rüyada alçı yapıldığında elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada alçı torbası görülmesi bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, kazancında bereketin artacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments