Rüya Tabirleri / akraba rüyaları / Rüyada akraba kızı görmek

Rüyada akraba kızı görmek

Rüyada akraba kızı görmek hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada akraba kızı gördüyseniz

  • Borçları tahsil etmeniz zor olabilir veya aniden ortaya çıkan borçlar nedeniyle zorlanabilirsiniz.
  • Gerekli bilgileri toplamanız gerekiyor olabilir.

Rüyada akraba kızıyla evlenmek rüyayı gören için işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada akraba kızına aşık olmak rüyayı gören için çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, sürekli bağırıp çağıracağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada akraba kızı istemek her anlamda güçleneceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada akrabanın kızı olduğunu görülmesi kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yakın akrabanın kızını görüldüğünde iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments