Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada ağaç tohumu görmek

Rüyada ağaç tohumu görmek

Rüyada ağaç tohumu görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, prestij kaybı yaşanacağına, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada ağaç tohumu gördüyseniz

  • Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilir.
  • Aşırı veya coşkulu tavırlarınız dikkat çekebilir.

Rüyada ağaç tohumu alındığında prestij sahibi olunacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, uykusuz geceler yaşayacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çınar ağacı tohumu görmek kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına rivayet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada ağaçtan tohum toplamak aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, aklına giren şeytana uyacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada çam ağacı tohumu görülmesi şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, ağzının tadının bozulacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine tabir olunur.

Rüyada ağaç tohumu ekmek rüya sahibi kişi için kariyer sahibi olacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ağaç tohumu dikmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments