Rüya Tabirleri / adalet rüyaları / Rüyada adalet görmek

Rüyada adalet görmek

Rüyada adalet görmek dinin emirlerini hiçe sayacağına, şerefli bir hayat süreceğine, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada adalet gördüyseniz

  • Çevrenizde bulunan kimseler sizdeki enerjiyi açıkça hissedebilirler.
  • Duygusal blöf veya şantaj türevi olaylar karşısında ödün vermeniz gerekiyor gibi hissedebilirsiniz.

Rüyada adaleti savunmak rüya sahibi kişi için içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada adalet aramak rüya sahibi için yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adaletten kaçmak rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada adalet istemek rüyayı gören kişi için yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamettir.

Rüyada adalet ismi duymak çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, de elinin bollaşacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına alamet eder.

Rüyada adaletli olmak rüyayı gören için onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya alamet eder.

Rüyada adalet sarayı görüldüyse mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, elinin darlığa düşeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada adalet yazısı görülmesi sürekli dua alarak yaşayacağına, aralarındaki iyi geçimin ve koyu muhabbettin bozulacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine alamettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada adaletli davranmak eğer rüya sahibi kadınsa da çok anaç olacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada adaleti sağlamak yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine rivayet eder.

Rüyada adalet terazisi görüldüyse yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine alamettir.

Rüyada adalet diye bağırmak sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments