Rüya Tabirleri / abla rüyaları / Rüyada ablayla kavga ettiğini görmek

Rüyada ablayla kavga ettiğini görmek

Rüyada ablayla kavga ettiğini görmek daha fazla gelir elde edeceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, daha fazla kazanç getireceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ablayla kavga ettiğini gördüyseniz

  • Belli bir anlaşmanın sonuçlandırılması gerekiyor.
  • Aşk hayatınızı, iş yaşamınızı veya arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda önemli olaylar meydana gelebilir veya bazı haberler ortaya çıkabilir.

Rüyada küs ablayla kavga etmek rüya sahibi için bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, yaraların merheminin bulunulacağına alamettir.

Rüyada abla kavga etmek rüya sahibi kişi için kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, çeşitli tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada üvey ablayla kavga etmek rüya sahibi kişi için bol nimete kavuşacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öz ablayla kavga etmek rüyayı gören kişi için kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada telefonda ablayla kavga etmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş ablayla kavga etmek sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, yersiz yere suçlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ablayla kavga edip ağlamak hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments