Rüya Tabirleri / abi rüyaları / Rüyada abinin nişanlısını görmek

Rüyada abinin nişanlısını görmek

Rüyada abinin nişanlısını görmek kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada abinin nişanlısını gördüyseniz

  • Herşey size sıkıntı verebilir, olumsuz gözükebilir.
  • Sağlık, anlaşmalar veya maddi başlıklarla anılabilecek konular dikkat gerektiriyor.

Rüyada abimin nişanlısından ayrıldığını görüldüyse yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, insanların takdirine mazhar olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments