Rüya Tabirleri / araç rüyaları / Rüyada zırhlı polis aracı görmek

Rüyada zırhlı polis aracı görmek

Rüyada zırhlı polis aracı görmek kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, gönül kapılarını açacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada zırhlı polis aracı gördüyseniz

  • Değişiklik size iyi gelecek.
  • Evde ya da ailede ek sorumluluklar söz konusu olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada zırhlı polis aracına binmek hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments