Rüya Tabirleri / defter rüyaları / Rüyada zimmet defteri görmek

Rüyada zimmet defteri görmek

Rüyada zimmet defteri görmek yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, memur ise terfi edeceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine alamettir.

Rüyada zimmet defteri gördüyseniz

  • Çok sevdiğiniz bir kişi uzun bir yoldan gelebilir yada sizin yapacağınız bir yolculukta hoş kimselerle karşılaşabilirsiniz.
  • İşlerinizi kendiniz halletmeli başkalarına güvenmemelisiniz.

Rüyada zimmete para geçirmek onlarla dayanışma içinde olacağına, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments